.

.

New
uxcell Üvegszálas Optikai Teljesítmény Mérő fényforrás SC FC ST Csatlakozó Optikai Vizsgálati Berendezés a CCTV Kommunikációs Mérnöki -70dBm, hogy 3dBm

uxcell Üvegszálas Optikai Teljesítmény Mérő fényforrás SC FC ST Csatlakozó Optikai Vizsgálati Berendezés a

HUF 6547.50

Összeg
Készleten

Gyors, Pontos.Nem vár előmelegítés, csak a plug and play. +/- 5% - os bizonytalanság, -70, hogy +3 d Bm mérés relatív teljesítmény számítás, kalibrálási funkció.Tartós.Érzékeny chip, masszív belső szerkezete.Alacsony energiafogyasztás, 48 dolgozik óra folyamatos működés.(3 x AA elemek mellékelve).Tiszta Kék Képernyő.Részlet azt jelenti, hivatás, egy külön eredmény, vagy információs kijelző biztosítja, az örömöt, a felhasználói élmény. 6 Hullámhosszú Fény Forrása. 850/1300/1310/1490/1550/1625 nm+5 KM piros lámpa helyzetjelző+SC/FC/ST Adapter.Amely leginkább szüksége van a biztonsági Közlemény Műszaki karbantartás.Kényelmes, Praktikus Méret. 7.5x4x1.9 hüvelyk, 0.9 KG tömeg.Műszaki adatok : Kalibrált Hullámhossz (nm) : 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm Measurement Hatótávolság (km) : -70 - +3 Input : DC 9 V/1000m AResolution (d B) : Lineáris 0.1% / Nem-lineáris 0.01 d Bm Connector : SC, FC, ST/ Egyetemes 2,5 mm-es Adaptor Operation Tempture(C) : -10 - +60 Storage Tempture(C) : -25 - +70 Relative Páratartalom : 90% (+30 C)munkaidő : >48 hours Size : 190mmx100mmx48mm/7.48inx3.94inx1.89in Package Tartalom : 1 x Optikai Teljesítmény Meter1 x Szövet Case1 x Felhasználói Manual3 x AA Battery1 x ST, FC, SC Csatlakozó.

Bejelentett tulajdonságok

Új

A legjobb javaslatok