YAKAMOZ KOLTUK YIKAMA - MAMAK - Ankara / Mamak | http://turkeydirectory.org
YAKAMOZ KOLTUK YIKAMA - MAMAK
5
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 110 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Songül Canpolat
  Fax
  Belirtilmemiş
  Adres
  YAKAMOZ KOLTUK YIKAMA - MAMAK
  İl/İlçe
  Ankara / Mamak
  Semt/Mah.
  Mamak /
  Mail
  Belirtilmemiş
  Web Sitesi
  Belirtilmemiş

  YAKAMOZ KOLTUK YIKAMA - MAMAK

   

  • ankara koltuk yıkama
  • Ankara Koltuk Yıkama

    

   Koltuk Yikama da Buharın Gücünü Keşfedin!
   EK İŞİMİZ DEGİL TEK İŞİMİZ KOLTUK YIKAMA
   koltuk yıkamaKarnaval Koltuk Yıkama Ankara da tam 19 yıllık güvenin kesinlikle tek örneğidir.Ankara  genelinde koltuk sandalye ve yatak yıkama hizmetleri sunmamız dışında bu alanda egitim veren tek firma ve il genelinde 8 sube ile Kurumsal firmalara da hizmet verme özelligini halen gururla taşıyoruz.Koltuk Yıkama Ankara firmamızda yıkatacagınız tüm koltuk takımları solmaya,renk atmaya yırtılmaya yahut yıpranmalara karşı Koltuk Yıkama Ankara firmamız tarafından yüzde yüz güvencemiz altındadır

   Buharlı Koltuk Yıkama Aşamaları
   1.Koltuklarınız ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinamızla tozlarından arındırmak için vakumlanarak süpürülür.(Yıkama sırasında koltuk ıslatılacak olmasından dolayı bu kir ve tozların daha da yapışmasının önüne geçebilmek için uygulanan bir yöntemdir.)
   izmir koltuk yikama
   2.Daha sonra koltuk kumaşı incelenerek koltuk yıkama şampunanı şeçilir.(Her kumaşa aynı deterjan kullanılmaz aksi takdirde koltugun kumaşına zarar verebilir.)
   izmir koltuk yikama
   3. Daha sonra koltukların kumaşına göre hazırlanan özel karışımlı koltuk yikama şampuanı suyla karıştırılarak spreyleme yöntemi ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır..
   koltuk yikama izmir
   4.Koltuk yıkama işlemine başlamadan önce aşırı kirli ve lekeli kısımlara leke sökücü özelligi olan kendi imalatımız şampuan lokal olarak uygulanır.
   koltuk yikama sirketleri
   5.Artık koltuk yıkama işlemine geçebiliriz bu işlemde koltugun  kumaş olan kısmının tamamını döner uçlu fırça makinesiyle fırçalanarak köpürtülür ve kirlerin kabarması saglanır.
   koltuk yikama firmaları
   6.Kirleri kabaran koltugu 3 motorlu sanayi tipi büyük koltuk yıkama makinesiyle kirlerinden arınana kadar vakumlayarak pis ve kirli suyunu çekerek koltuk temizleme işlemini yaparız.
   koltuk yikama fiyatlari
   7.Daha sonra koltugun tamamına saf su verilerek vakumlanıp durulanır ve hijyenik olması saglanır.Vakumlanan koltuk %85 oranında kurutulmuş olup sadece nemli kalmıştır.Bu yüzden koltukta kusma sonradan leke çıkma vb. gibi faktörler yaşanmaz.
    
   8.Gözle görünmeyen maytlar ve bakterilerin yok olup tamemen hijyenik olması için buharlı yıkama sistemide uygulanır.     (Buharlı yıkama istege bağlı olarak yapılır.)
   koltuk yikama fiyatlari izmir
   9.Yıkama işlemi biten koltuğun son kontrolü yapılır.Çıkmayan inatçı leke veya sorunlu bölge varsa tekrar müdahale edilir.
   izmir koltuk yİkama
   SIKÇA SORULAN SORULAR
   Her Leke Çıkartılabilir mi? Yüzdeyüz Garanti Verebilir misiniz?
   Koltuk yıkamada her lekeyi koltugun dokusuna ve rengine zarar vermeden çıkarabilmek dünyanın hiç bir yerinde mümkün değildir. Değerli müşterilerimize verdiğimiz koltuk yıkama garantisi koltuğa zarar vermeden çıkabilecek lekeler için geçerlidir.Evinizin süsü koltugunuza zarar getirmeden lekeyi çıkarmak için ne gerekiyorsa yapılacağına dair Yüzdeyüz garanti veriyoruz.
   Yıkanan Koltugum Kaç Saatte Kurur?
   Koltuk Yıkama yapmış olduğumuz makineler , 3  motorlu ve 7200w emiş yüksek vakum gücüne sahip makinelerdir.Koltuk yıkama makinelerimiz , yıkama işlemi yapılırken vermiş olduğu suyu %85 oranında vakumluyor ve işlem bitiminde bir kez daha vakumlama işlemi yapıyoruz , yıkanan koltuk kumaşında sadece %15 civarında bir nem kalmaktadır ve bu nem oda sıcaklığında ortalama 4 ila 8 saatte  kuruyarak kullanılabilir hale gelmektedir. Güçlü vakumun kolay kurutma avantajının yanı sıra bir diğer avantajı ise kumaşta nem bırakarak kokuya , kusma lekelerine neden olmaz ve koltugunuzun ahşap kısımlarında çürümeler meydana gelmez.
   Randevu sisteminiz nasıl çalışır , hemen geliyor musunuz?
   Randevu sistemi ile çalışarak müşterilerimize geç kalma veya gidememe gibi olası problemleri tamamen ortadan kaldırıyoruz. Siz randevu almak istediğiniz günü ve saatini en az 3 saat  önce bize bildiriyorsunuz ve bizde randevunuzu oluşturuyoruz , istediğiniz gün ve saatte hizmet alıyorsunuz. 
   Yıkama sonrası eski lekeler veya su lekeleri meydana çıkar mı?
   Profesyonel ekibimiz koltuk yıkama işlemi yaparken çıkartmış olduğu lekeler yıkama yapıldıktan birkaç saat veya birkaç gün , ay , yıl sonra asla tekrar ortaya çıkmaz. Yüksek vakumlu makinelerimiz yıkama yaparken kullanmış olduğu suyu aynı anda geri vakumladığı için ürünlerinizde asla ıslaklık derecesinde su kalmaz ve bu nedenle su lekesi de olarak bilinen kusma lekeleri ortaya çıkmaz. Yıkamalarımız bu gibi problemlere karşı garantilidir , bu güne kadar hiç böyle bir problemle karşılaşmış olmasakta bu gibi bir durum meydana gelirse ücretsiz olarak gelip yıkama işlemini tekrardan yapmaktayız
   ANKARA 'NIN HER YERİNE ÜCRETSİZ KOLTUK YIKAMA SERVİSİMİZ VARDIR
   Etimesgut koltuk yıkama
   Ulus koltuk yıkama
   Akyurt koltuk yıkama
   Yenimahalle koltuk yıkama
   Mamak koltuk yıkama
   Çankaya koltuk yıkama
   Sincan koltuk yıkama
   Çubuk koltuk yıkama
   Gölbaşı koltuk yıkama
   Pursaklar koltuk yıkama

  lana girebilirsiniz, firma profilinizde görünecektir.

  Henüz Resim Eklenmemiş...
  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll